O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (CTPB nr 24). Prowadzę indywidualną terapię poznawczo-behawioralną oraz terapię schematów osób dorosłych. W swojej pracy włączam również techniki DBT i ACT. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w poradniach zdrowia psychicznego jak i w trakcie staży na Oddziale Zaburzeń Afektywnych Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi przy ul. Czechosłowackiej oraz na Dziennym Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej w Łodzi przy ul. Przędzalnianej. W miejscach tych miałam okazję pogłębiać umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne. Ukończyłam 4-letnie Podyplomowe Specjalistyczne Szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Osób Dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (w ramach szkolenia uczestniczyłam w blokach z terapii schematów zaburzenia osobowości borderline i osobowości narcystycznej). W CTPB prowadzę także szkolenia dla studentów psychologii oraz przyszłych terapeutów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Szkolenia/konferencje w 2022 r.:

12-13.03.2022 – Interwencja kryzysowa (CTPB, Andrzej Śliwerski)

2021/2022 – DBT Comprehensive (PTDBT, Alan Fruzzetti)

Szkolenia/konferencje w 2021 r.:

10.04.2021 – Żałoba i strata – jak skutecznie pomagać bliskim i klientom? (Healio Pracownia Psychoterapii Justyna Rać)

12-13.06.2021 – Wprowadzenie do dialektycznej terapii behawioralnej (Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej; prowadząca: Magdalena Tylko)

26-27.06.2021 – Paruresis, trichotillomania i dermatillomania – wykorzystanie technik CBT, RTZ i ACT (Healio Pracownia Psychoterapii Justyna Rać)

2-4.07.2021 – Międzynarodowa konferencja naukowa PTTPB 2021. Terapia poznawczo-behawioralna. Psychoterapia nie tylko indywidualna.
– Emotional schema therapy (Robert Leahy)
– Wystarczająco dobrze naprawdę wystarczy – transdiagnostyczne podejście do terapii perfekcjonizmu (Hanna Malinowska-Wikaryjczyk)
– Just do it! Dealing with procrastination (Eduardo Keegan)
– Wyjść z klatki. Praktyczne zastosowanie dialogu motywującego w empatycznej konfrontacji w terapii schematów. (Olga Olszewska)
– Poznawczo-behawioralna psychoterapia osób po doświadczeniach przemocy ze strony partnera (Natalia Liszewska)

5.09.2021 – Prokrastynacja, czyli w pułapce zwlekania – techniki zmiany (Healio Pracownia Psychoterapii Justyna Rać)

11-12.12.2021 – Terapia schematów osobowości narcystycznej (CTPB, Remco van der Wijingaart)

Obecnie jestem również w trakcie zaawansowanego szkolenia DBT Comprehensive 2021/2022 (PTDBT, Alan Fruzzetti).

Jednocześnie stale i regularnie poddaję swoją pracę superwizji ze szczególnym naciskiem na pracę w terapii schematów oraz terapii poznawczo-behawioralnej.